Faridabad, Haryana
GST No. 06AOVPT4351C1ZO
Call 07949225926 81% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Arm Length | 5 m |
| Opening Time | 3 s |
| Boom Type | Straight |
| Usage/Application | Industrial |
| Input Voltage | 230 V AC |
| Duty Cycle | 100 % |
| Mechanism | Electromechanical |
| Color | Red |
| Brand | Comunello Italy |
| Automation Grade | Automatic |
| Size | 4 Meter |
| Frequency | Intensive |
| Voltage | 230 V |
| Opening And Closing Time | 6 S |
| Weight | 100 Kg |
| Phase | Single |
| Maximum Boom Length | 8 Meter |
| Product Material | GI |
| Shape | Hexagonal |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Arm Length | 4 m |
| Operation | Automatic |
| Boom Type | Straight |
| Mechanism | Electromechanical |
| Input Voltage | 230 V AC |
| Opening Time | 6 s |
Incentives use in parking
View Complete details