Faridabad, Haryana
GST No. 06AOVPT4351C1ZO
Call 07949225926 81% Response Rate
Send Enquiry
| Shutter Weight | 800 kg |
| Weightlifting Capacity | 800 Kg |
| Motor Power | 1.5 kW |
| Operating Voltage | 230 V AC |
| Rated Speed | 800 RPM |
| Shutter Size | 8x8 ft |
| Usage Type | Residential |
| Phase Type | Single Phase |
Shutter motor
View Complete details