Faridabad, Haryana
GST No. 06AOVPT4351C1ZO
Call 07949225926 81% Response Rate
Send Enquiry
| Gate Material | Mild Steel |
| Material | Mild Steel |
| Gate Width | 6 to 10 m |
| Operation | Automatic |
| Number Of Leaves | 2 Leaf |
| Gate Height | 2100 mm (7 ft) |
| Usage Area | Industrial, Commercial |
| Color | Black |
| Operating Style | Automatic |
| Size | 10 Feet |
| Frequency | 50 Hz |
| Leaf Of Door | Double |
View Complete details